Имотен балон? Докога? Прогнози?

Дискусия в 'Недвижими имоти' започната от moneff, 23 Апр 2018.

1. Hamilton

Hamilton Финансов Аналитик

Регистриран:
    10 Авг 2018
    Постове:
    43
    Лайкове:
    15
    Е риск е. Не е малък. Плюсовете са, че е огромна фирма, огромна сграда, която е продадена на 95% още преди първа копка. Идеята е да е дългосрочно, отдаване под наем, сметката ми е около 6% доходност преди разходи по брокери и ремонти между наематели, някъде около 5% крайна . Сегашният в Лозенец е на 5.8%, крайно идва около 5%, а там е голям и при тях доходността е малко по-трудна

Gigibin and JOJOBG like this.
  2. JOJOBG

JOJOBG Одитор

Регистриран:
    20 Авг 2018
    Постове:
    147
    Лайкове:
    85
    Цифрите са правилни. Сигурен съм, че знаеш какво правиш.

Gigibin likes this.
  3. JOJOBG

JOJOBG Одитор

Регистриран:
    20 Авг 2018
    Постове:
    147
    Лайкове:
    85
    Кавръков, виждам че я четеш и цитираш тази тема в инвестора, остави го Песимиста с неговото стандартно игнориране на секундата на малко по различно мнение от неговото,макар и базирано на данни споделени в същата инвесторска тема. И тука има акъл и активи, че даже много по-малко комплекси. Регистрирай се направи си темичка и да раздвижим малко мозъчния тръст на този форум ;). Аз регистрация ще си направя като понамалее тестостерона/естрогена при вас, че в момента не може да се води нормален разговор без да се стигне до кой колко мъж бил. @Aleksandar Dyakov @Nikolay Delchev ставате популярни господа. Браво.

Nikolay Delchev likes this.
  4. Aleksandar Dyakov

Aleksandar Dyakov Owner ФорумФинанси

Регистриран:
    12 Мар 2017
    Постове:
    383
    Лайкове:
    154
    За какво става дума, май сме изпуснали нещо?

5. JOJOBG

JOJOBG Одитор

Регистриран:
    20 Авг 2018
    Постове:
    147
    Лайкове:
    85
    https://forum.investor.bg/forum/недвижими-имоти-ипотечни-кредити-адсиц/12939-какво-поскъпване-очаквате-на-жилищните-имоти/page9 на мен ми излиза като час на мнението 11:05.
    За читателите на въпросната тема Кавръков е емблематичен тази година ;) Лично ми допада.

6. Aleksandar Dyakov

Регистриран:
    12 Мар 2017
    Постове:
    383
    Лайкове:
    154
    Цитирал ти е мнението от 3-та страница - е популярният си ти :)

7. JOJOBG

JOJOBG Одитор

Регистриран:
    20 Авг 2018
    Постове:
    147
    Лайкове:
    85
    Аз го гледам като цитирал е мнение от този форум. Което означава или повече референции или по високо място в търсачките при резултатите. Абе както и да го погледнеш си е добре. Това е лична негова интеракция, така и така чете да се включи в дискусията тук, има какво да каже. Аз вече обясних защо не съм част от онази. А защо му се кефя е трудно да обясня, за някой дето не им е изчел словоизлиянията цялата година.

8. Aleksandar Dyakov

Регистриран:
    12 Мар 2017
    Постове:
    383
    Лайкове:
    154
    Голяма словесна емоция се сипе, явно са много силни емоциите сред инвеститорите в НИ - това дали е индикатор за пазара на НИ в България? :)

JOJOBG likes this.

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice