Инвестиция в Исторически парк АД?

Дискусия в 'Ценни книжа' започната от GeorgiD, 25 Фев 2018.

1. Drago9205

Drago9205 Финансов Аналитик

Регистриран:
    21 Юни 2019
    Постове:
    29
    Лайкове:
    11
    Особено интересно ми е как маниерът на говорене и изказът на всички около ИП е като по калъп, това ми беше една от първите червени лампи още преди време.
    Само не разбрах, защо феновете на ИП мишкуват, нападат критикуващата аудитория и пускат такъв тип видеа без всякаква стойност, вместо да излезнат като мъже в 1 видео и да коментират въпросите около ГФО за 2019 и последните "пикантерии" около парка.

2. Dollar_dollar_bills

Dollar_dollar_bills Одитор

Регистриран:
    16 Мар 2017
    Постове:
    224
    Лайкове:
    81
    Защото нямат собствено мнение и повтарят това, което им се каже. Най-трагично е като им видиш фейсбук профилите, ИМ пусне нещо и в същия момент десетки продавач-консултанти на тогедъра шейрват поста.
    Мен друго ми е интересно: нямат собствено мнение, 1) защото са тотално зомбирани или 2) защото знаят, че лъжат и подвеждат хората и затова го карат по скрипта или 3) и двете.

Drago9205 likes this.
  3. SongBird

SongBird Финансов Аналитик

Регистриран:
    24 Юни 2019
    Постове:
    43
    Лайкове:
    6
    И двете. Нормално е, човешка природа. Много по-лесно е да живееш със себе си ако не се възприемаш като мошенник. По-лесно е да се бръснеш, щото може да се гледаш в огледалото. Затова, най-важната част когато тръгнеш да лъжеш другите е първо да започнеш от себе си. Щото алтернативата е, каква, да възстанат на ИМ, да взривят живота си - такъв какъвто е - и да почнат да градят наново? По-лесно е да се каже, отколкото да се изпълни. А и, не е като да е всичко измама - получават доходи хората, хранят семействата си, Историческия Парк продължава да се строи, гледам правят косплей редовно, има активности. E, няколко яйца ще бъдат строшени, но иначе няма как да се направи омлета... ако ми простите метафората.

4. GrandeTartaria

GrandeTartaria Финансов стажант

Регистриран:
    14 Окт 2020
    Постове:
    3
    Лайкове:
    0
    Тва е паразитски механизъм схема за смучене и пренасяне на капитали от едно място в друго това не е направено от обикновен гуру-смешник ала бай Тонкин, не че той не е дърти кайк като тия ама някои сили стоят зад тия "сладкодумни" копелета обработващи скотонаселението от години. Личностното развитие е една измама и да им пикая на измишльотините. Докато се задействат прокуратури и съдилища тия ще са на др край на света, а дори и да ги хванат тайният кръг ще им даде малко години, докато истинската работа е свършена и истинските мозъци на операцията са постигнали целта си, а тя не е просто да се крадат пари, ами тия пари отиват за нещо. Все едно не сте наясно как службите си събират пари за операциите днешно време, когато държавата е мъртва като субект?????

5. SongBird

Регистриран:
    24 Юни 2019
    Постове:
    43
    Лайкове:
    6
    Форума пак му е в устата:

6. GrandeTartaria

GrandeTartaria Финансов стажант

Регистриран:
    14 Окт 2020
    Постове:
    3
    Лайкове:
    0
    Човека ви намеква да му пишете на ЛС ачик ачик да се разберете за някой лев да спрете да го плюете щото явно яко сте му бръкнали в гъза с боксова ръкавица. Много йезуитски подход хаха

7. SongBird

Регистриран:
    24 Юни 2019
    Постове:
    43
    Лайкове:
    6
    Пак е ползвал ютуб канала за вътрефирмена комуникация.

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice