Инвестиция в Исторически парк АД?

Дискусия в 'Ценни книжа' започната от GeorgiD, 25 Фев 2018.

1. Dollar_dollar_bills

Dollar_dollar_bills Сметководител

Регистриран:
    16 Мар 2017
    Постове:
    75
    Лайкове:
    27
    Добре, че и в invstor-a темата е активна и там се споделя - да върнем ЛЪЖИТЕ:

Много е зле - само със заплата си, може да издържа средно едно 4-ти членно семейство. А нямал никаква собстнвеност има, че и глоба има - https://www.capital.bg/biznes/finan...nalojila_globi_na_chetiri_nebankovi_kreditni/

ПП Нарочно съм скрил ЕГН-та, макар че ги има в линковете.

JOJOBG likes this.
  2. Dollar_dollar_bills

Регистриран:
    16 Мар 2017
    Постове:
    75
    Лайкове:
    27
    Да не сте забравили и спора между Мучакова и Михайлов:

JOJOBG likes this.
  3. Dollar_dollar_bills

Регистриран:
    16 Мар 2017
    Постове:
    75
    Лайкове:
    27
    Аз имам само един въпрос към акционерите - след като пламенно се говорише за Одитор - то как се вписва факта, че явно счетоводиството и одиторът, проспуска това, което го вижда БНБ?
    Интересно тук е, че счетовдството и одиторът са еднакви и за 2-те фирми ...

JOJOBG likes this.
  4. martin.nikolov

martin.nikolov Финансов стажант

Регистриран:
    29 Яну 2018
    Постове:
    21
    Лайкове:
    7
    Гледам, вече и книга са издали. lollollol Хитри са, намерили са и други начини да крадат пари от хората.

Ивелин Михайлов - за успеха. :shit happens:

Прикачени файлове:

5. Opi

Opi Одитор

Регистриран:
    17 Апр 2017
    Постове:
    230
    Лайкове:
    36
    Копирам инвестора, защото консултантите вече превъртяха играта на убеждението:

JOJOBG likes this.
  6. Dollar_dollar_bills

Регистриран:
    16 Мар 2017
    Постове:
    75
    Лайкове:
    27
    Страшен култ към вожда Михайлов, а видеото е върха на безхаберието - накрая просто беше апотеоз на дезинформацията. Как малките ще станат като голям и ще контролират парка, след като адвокат Анатолии Савов е мажоритарен - той увеличи с 950 хиляди акции парка, а спрямо списък с присътвалите акционери от преди 7 месеца 4-ма акционери имат 83% контрол?
    Но да оставим това, парка казва че се продават 350 хиляди акции, т.е. пак малките нямат котнролиращ пакет дори и да са обиденени - какви са тези лъжи и манипулации, явно нямат пари и вече се чудят какво да измислят, за да прилапат шарани!

JOJOBG likes this.
  7. HollowTip

HollowTip Финансов стажант

Регистриран:
    21 Яну 2019
    Постове:
    2
    Лайкове:
    0
    Нямам представа нито кой е Attacker, нито за кой адвокат става дума. Това ми е първи профил и беше първо влизане в този форум. Яд ме е, че с тия схемички ще оклепат иначе една добра идея.

8. Opi

Opi Одитор

Регистриран:
    17 Апр 2017
    Постове:
    230
    Лайкове:
    36
    Моя грешка - а дали и без тези схемички, щеше да издържи проекта чисто финансово?

9. PLOVEdiv

PLOVEdiv Финансов стажант

Регистриран:
    22 Фев 2019
    Постове:
    1
    Лайкове:
    0
  10. Andy55

Andy55 Финансов стажант

Регистриран:
    28 Фев 2019
    Постове:
    2
    Лайкове:
    0

11. Andy55

Andy55 Финансов стажант

Регистриран:
    28 Фев 2019
    Постове:
    2
    Лайкове:
    0
    GeorgiD ,за мен така нареченият "Исторически парк" си е чиста пирамида.По стечение на обстоятелствата съм запознат доста неща около него.Идеята започва някъде в края на 2012 г и набирането на акции от хората.Пълен профан съм във финансовата област и терминология,но от обща култура знам някои неща.Та,от първите "акционери" бяха събрани около 3-4 милиона лева с обещания не по различни от тези,които се тиражират днес.Парите отидоха за проекти,идеи,закупуване на земя,административни разходи,възнаграждения и т.н.Дивиденти хората не получиха,а акциите им ги обърнаха в облигации или обратното.Влезте в търговския регистър и обърнете внимание на факта,че "Исторически парк " АД е на минус /капитала/ и то вече 5 години.Предлаганите днес акции не ги купувате от парка ,а от Петкан при номинал 1 лв. Ви продават на 2 или 3 лева-интересно след като не са листвани на борсата и никой не може да ви каже каква е цената им.По моему от набраните средства тази година на първите "акционери" ще се плати нещичко,но ... Вярвам,че още помните обещанията на мастити бизнесмени за дивиденти от по 100-150 % в не толкова далечното минало и какви бяха крайните резултати.Водени са разговори с арабски и китайски инвеститори,но ...пари от там няма.Приемам,че сте интелигентен,разумен и здраво стоящ на краката си човек и Ви е ясно,че печалба от 300,400 или 500% евентуално може да има само при оръжия,наркотици,проституция или робство.Похвално е,че имате свободни финансови средства и искате да ги инвестирате.Уверен съм,че ще намерите много по доходоностно и сигурно място.Пропуснах нещо :Поток от посетители от порядъка на 350,400 -450 хиля
    ди годишно е напълно постижим.

12. Dollar_dollar_bills

Регистриран:
    16 Мар 2017
    Постове:
    75
    Лайкове:
    27
    Може ли да споделиш инфо, което не е писано тук и как са събрани 3-4 милиона лева, като реално адвокат прави увеличение през 2016 до 1 милион лева, като вкарва 950к лева и от тогава няма промяна?

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice