"Кафе Фактор" или как да си изплатиш заемите без допълнителен доход

Дискусия в 'Приходи, разходи и бюджетиране' започната от Nikolay Delchev, 11 Мар 2017.

1. Aleksandar Dyakov

Aleksandar Dyakov Owner ФорумФинанси

Регистриран:
    12 Мар 2017
    Постове:
    423
    Лайкове:
    183
    Колко процента успя да оптмизираш от разхода си, като приложи в действие "Кафе фактора"?

2. Svetlozar Dulev

Svetlozar Dulev Финансов стажант

Регистриран:
    20 Фев 2018
    Постове:
    19
    Лайкове:
    10
    Имайки предвид, че съм оптимизирал само тези 2 категории разходи - тренировки и храна. Процента варира около 25%. Понякога съм стигал и 50%. Но това са били случаи, в които не е оптимизиране, а крайност да не харчиш.

3. Vampire_weekend

Vampire_weekend Финансов стажант

Регистриран:
    11 Юни 2020
    Постове:
    7
    Лайкове:
    2
    Аз лично съм фен на минимализма и го прилагам в ежедневието си, но не чрез въпроса - искам ли нещо или се нуждая от него, а по-скоро си имам процент глезотии и социален живот, който гледам да се спазва. Имам пера от разходите, от които мога да се откажа моментално (спорт, благотворителност, книги, излизания и т н), но не го правя, защото парите са, както за живота ми днес, така и за утре. Аз използвам апликация да си следя приходите и разходите, но мога да заявя, че често ме превръща в скръндза, въпреки че ми помага да пестя.

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice