Културата стигна дъното в България

Дискусия в 'Off-Topic' започната от Bankster, 12 Май 2017.

1. Bankster

Bankster Сметководител

Регистриран:
    21 Мар 2017
    Постове:
    64
    Лайкове:
    10
    Новия министър на културата Боил Банов е изпратил официален поздравителен адрес по случай рождения ден на .... Криско :D:D:D

2. kamentk

kamentk Одитор

Регистриран:
    28 Мар 2017
    Постове:
    155
    Лайкове:
    35
    Че е дъно дъно е, но все пак, нека не забравяме, ме музикалната индустрия е един бранш който генерира милиарди в световен мащаб. За съжаление никога не сме имали традиции в това отношение, а съм сигурен, че можем да се справим добре. Да не мислите, че тия румънските песни, които въртят по радиата по цял свят са много хубави или изпълнителите талантливи. Или пък американските... Същата история като Криско са. Просто той "пее" на български, за това ни прави кофти впечатление. Ако можем да изкараме хора като него на световния музикален пазар, не бих имал нищо против. Така ще се чува повече за страната ни. Ето снощи това момче на Евровизия се представи повече от добре. Къде къде по-добре е да сме известни с научни открития, качествено производство и т.н, но все пак и такова нещо е плюс за страната ни. Така че нека министерството се обърне към тези хора и да ги подпомага с каквото може. Ето този жест не струва нищо, но съм сигурен, че Криско се е вдъхновил още повече. Ако някой български изпълнител излезе на световната сцена определено качеството му, а и на останалите ще се вдигне.

Last edited: 14 Май 2017
  3. Nikolay Delchev

Nikolay Delchev Owner ФорумФинанси

Регистриран:
    11 Мар 2017
    Постове:
    382
    Лайкове:
    224
    Радой Ралин: "Не ме е страх от министъра на културата, а от културата на министъра."

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice