Нов терористичен акт във Великобритания

Дискусия в 'Off-Topic' започната от toni90, 23 Май 2017.

1. toni90

toni90 Сметководител

Регистриран:
    14 Мар 2017
    Постове:
    122
    Лайкове:
    17
    Сега ще започнат всички да си слагат знамето на профилните снимки във Фейса -> ще се казва да не се налага омраза към исляма, ще се обвиняват хората като ислямофоби и расисти -> нещата ще си продължат по старому до следващият атентат...

Западът умира! Едно време Великобритания е властвала над целия свят, сега не смеят да нарекат нещата с истинските им имена. Полит-коректността възтържествува.

2. Nikolay Delchev

Nikolay Delchev Owner ФорумФинанси

Регистриран:
    11 Мар 2017
    Постове:
    382
    Лайкове:
    224
    Нещата не отиват на добре. Четете Самюъл Хънтингтън.

3. V.Andreev

V.Andreev Сметководител

Регистриран:
    7 Апр 2017
    Постове:
    66
    Лайкове:
    28
    Не го знаех, изглежда е написал доста интересни книги :) Когато свърша с това което чете ще го погледна - Благодаря

4. kamentk

kamentk Одитор

Регистриран:
    28 Мар 2017
    Постове:
    155
    Лайкове:
    35
    КОШМАР!! Хора, до това водят американските и европейските "ценности". Запада удря дъното все повече. Не искам никакъв европейски съюз, ако след 20 години и тук стане така... Не искам да живея в страх, че може някой ненормалник да се гръмне в метрото и да ме убие и мен. Предпочитам бай Тошо или някаква монархия. Предпочитам да няма европейски фондове, но да живеем в сигурна държава и спокойни времена. Господ да ни пази да не стават такива неща тука.. То всъщност преди няколко години станаха на летището в Бургас. Поне не беше насочено срещу народа ни. Спешни мерки трябват. Който ще да си мисли нещо. Аз в метрото избягвам да се возя, масови събития също не посещавам. За съжаление не винаги е възможно. Хора целят да ни унищожат и да наложат религията и ценностите си. Целят да живеем в страх. Някой покрай Лъвов Мост минавал ли е да види какво чудо е. Сигурен съм, че почти никой от младите здрави и прави мъже на 25 години не бяга от войната. Всичките тези са или терористи или икономически имигранти. Трябва да се пазим от тях и да не ги допускаме. А ние ги защитаваме и пазим.... Лудница. ЩОМ НЯКОЙ НЕ ЗАЧИТА ПРАВОТО МИ НА ЖИВОТ И АЗ НЯМА КАК ДА ЗАЧИТАМ ЦЕННОСТИТЕ МУ!!!

5. Nikolay Delchev

Регистриран:
    11 Мар 2017
    Постове:
    382
    Лайкове:
    224
    Задължително четиво

Нещата стигат критична точка. Изгледайте това видео - ТУК.

6. toni90

toni90 Сметководител

Регистриран:
    14 Мар 2017
    Постове:
    122
    Лайкове:
    17

Aз вледя канала на BPS. Говори много истини. Неща, които няма да чуете по ьтв и Нова никога.

7. Conservative

Conservative Финансов стажант

Регистриран:
    28 Апр 2017
    Постове:
    9
    Лайкове:
    2
    Проплема е в ляво-либералната политика, която се води. Политика на мулти-култи, толерантност и розови сънища. В САЩ нещата се обърнаха с избора на Тръмп, дано скоро и в Европа консервите да изместят социалистите иначе нищо добро не ни чака.

8. Nikolay Delchev

Регистриран:
    11 Мар 2017
    Постове:
    382
    Лайкове:
    224
    Така е за в САЩ, но гледайки какво (не) стана в Холандия, Франция, а и по всяка вероятност в Германия, е малко вероятно да има някаква промяна на сега водената политика.

9. Conservative

Conservative Финансов стажант

Регистриран:
    28 Апр 2017
    Постове:
    9
    Лайкове:
    2
    То там според мен ще стане накрая. В Унгария, Полша и като цяло Вишеградската четворка се получава. Просто нео-либералната политика е налагана дълго време в западните страни, докато тук има дори битов-консерватизъм, който ще се противопостави на това. Иначе "Pray for ...", се превръща в някакъв сериал. Колко ли сезона се очаква да минат, докато се реагира?

toni90 likes this.
  10. Bankster

Bankster Сметководител

Регистриран:
    21 Мар 2017
    Постове:
    64
    Лайкове:
    10

toni90 likes this.
  11. kamentk

kamentk Одитор

Регистриран:
    28 Мар 2017
    Постове:
    155
    Лайкове:
    35
    7 терористични акта за няма и половин година... Просто вече може да стане във всеки един момент и на всякъде. Буквално се води война. Но ето. Последната картинка казва всичко. Сутринта докато пътувах за работа пред мен на Лъвов мост арестуваха един "бежанец"... Всичките тия мигранти трябва да бъдат екстрадирани без право на връщане. Това са потенциални терористи.

toni90 likes this.
  12. toni90

toni90 Сметководител

Регистриран:
    14 Мар 2017
    Постове:
    122
    Лайкове:
    17
  13. toni90

toni90 Сметководител

Регистриран:
    14 Мар 2017
    Постове:
    122
    Лайкове:
    17
  14. kamentk

kamentk Одитор

Регистриран:
    28 Мар 2017
    Постове:
    155
    Лайкове:
    35
    Това е. Скоро ще започне да става толкова место, че ще спрат да го дават по новините. Тогава може би ще престанат? ... Кой знае?

15. Nikolay Delchev

Регистриран:
    11 Мар 2017
    Постове:
    382
    Лайкове:
    224
    Тимът на Саудитска Арабия не уважава едноминутно мълчание за жертвите в Лондон. Кара ви да се замислите малко, нали?

16. kamentk

kamentk Одитор

Регистриран:
    28 Мар 2017
    Постове:
    155
    Лайкове:
    35
    Простотията ходи по хората...

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice