Пасивен доход от реклама върху личен автомобил

Дискусия в 'Приходи, разходи и бюджетиране' започната от mr. smart saving, 30 Май 2019.

1. mr. smart saving

mr. smart saving Финансов стажант

Регистриран:
    22 Фев 2019
    Постове:
    22
    Лайкове:
    4
    Попаднах на няколко сайта на фирми които при различни условия предлагат заплащане срещу реклама (брандиране) на лично МПС:
    cartner.bg
    powerAd.io
    Art-studio
    Adrive.bg
    Някой тук чувал ли е, има ли опит с някоя от тези фирми?

2. JOJOBG

JOJOBG Финансов Контрольор

Регистриран:
    20 Авг 2018
    Постове:
    206
    Лайкове:
    150
    Я прегледай последния закон за движение по пътищата и провери дали са премахнали задължителна пререгистрация на автомобила за да се издаде талон в който пише че има рекламни фолиа и разни други особенности. Навремето беше задължително когато брандирах служебните коли.

3. mr. smart saving

mr. smart saving Финансов стажант

Регистриран:
    22 Фев 2019
    Постове:
    22
    Лайкове:
    4
    Проверено е, изискането е отдавна отпаднало.

4. JOJOBG

JOJOBG Финансов Контрольор

Регистриран:
    20 Авг 2018
    Постове:
    206
    Лайкове:
    150
    Чудесно. В такъв случай това си е страхотна възможност за всички собственици на автомобили за допълнителен доход.

5. thejaguar

thejaguar Финансов стажант

Регистриран:
    1 Май 2018
    Постове:
    21
    Лайкове:
    5
    Здравейте.
    За "отдавна премахнато" в ЗДвП не знам (възможно е, този закон, толкова често го "кърпят")...
    Само че, освен него, мен ме притеснява нещо друго (преди няколко год.бях си направил 2 надписа с мои сайтове, с идеята да ги сложа в/у бронята отзад и задния капак, над него, но)...
    Та в същия този ЗДвП пише(-ше), че е забранено движението на коли с рекламни цели по Автомагистрали (не знам, дали колегата питаше за същото нещо). Та, си рекох, какво да рискувам(сайтовете не са професионални), и не го направих.

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice