Семинар на Together

Дискусия в 'Бизнес' започната от chris_s, 17 Фев 2019.

1. chris_s

chris_s Финансов стажант

Регистриран:
    17 Фев 2019
    Постове:
    1
    Лайкове:
    0
    Струва ли си да се ходи на семинара на together? Говорих с един от техните финансови съветници и ми препоръча инвестиция в историческия парк. Прилича на пирамида. Моля отговорите да са малко по-опростени, за жалост все още съм новак.

2. JOJOBG

JOJOBG Финансов Контрольор

Регистриран:
    20 Авг 2018
    Постове:
    183
    Лайкове:
    125
    https://www.forumfinansi.com/threads/Инвестиция-в-Исторически-парк-АД.243/

3. Santa

Santa Одитор

Регистриран:
    5 Май 2017
    Постове:
    114
    Лайкове:
    98
    Не бих препоръчал семинара, тъй като се говорят общи приказки и на места се излагат откровено конспиративни и неинформирани тези, които нямат нищо общо с реалността на инвестирането. Мисля, че това е по-скоро целенасочено. Струва ми се, че този семинар е част от продажбената им фуния и основната му цел не е да е практически насочен и наистина полезен, а да насява страх и усещане, че инвестирането е хипер сложно нещо, за да могат да те подтикнат да се свържеш с някой от консултантите им. От една книга като "Умни пари" например можеш да научиш много, много повече, отколкото от този семинар. Освен това книгата не струва 200 лева. :)

chris_s and JOJOBG like this.
  4. Opi

Opi Одитор

Регистриран:
    17 Апр 2017
    Постове:
    230
    Лайкове:
    36
    С този семинар освен общо валидни неща, друго няма да получиш ... но може да те приобщят да станеш консултант :D

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice