Сър Ричард Брансън в България

Дискусия в 'Мотивация' започната от kamentk, 8 Май 2017.

1. kamentk

kamentk Одитор

Регистриран:
    28 Мар 2017
    Постове:
    155
    Лайкове:
    35
    Една от най-харизматични личности в световния бизнес – сър Ричард Брансън, пристига в България. На 19 май той ще изнесе лекция в зала 1 на НДК, в която ще окуражи предприемчивите хора у нас да вярват в успеха си и да търсят път към реализирането му.

bTV Media Group е изключителен медиен партньор на предстоящото посещение на бизнесмена.

Ричард Брансън е един от най-успешните британски предприемачи. Той е основател на конгломерата „Върджин груп”, в който влизат над 400 компании, включително звукозаписната „Върджин рекърдс”, телекомуникационната „Върджин мобайл” и авиокомпанията „Върджин Атлантик”.

За „Върджин” работят над 60 хил. души в 50 страни, а приходите на групата за 2012 г. са близо 24 млрд. долара.

Освен като изключително успешен бизнесмен, Брансън е известен и като човек с приключенски дух – той стои зад проекти като опит за най-бързото прекосяване на Атлантика и основаване на компания за… космически пътешествия – тя е факт, казва се „Върджин галактик”.

66-годишният бизнесмен държи много и на връзката с хората – той е един от най-активните британци в социалните мрежи като „Туитър” и е рекордьор по най-много последователи в „ЛинкдИн”.

Билетите за лекцията на Брансън вече са в продажба. Най-евтините места в зала 1 са по 180 лева. За секторите, които са най-близо до сцената обаче ще се плаща по 500 лева за пропуск.

Източник: https://offnews.bg/news/Ikonomika_5...-Biletite-za-lektciiata-mu-ot-180_649359.html

Някой ще ходи ли? Аз лично много силно исках а отида, но други неотложни ангажименти ме възпряха. Страшно много ме е яд. Ясно е, че няма да сподели ключа към това как да станем милиардери, но съм сигурен, че ще е силно вдъхновяващо да чуеш лекцията му.

Aleksandar Dyakov likes this.

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice