Търся съвети относно бизнес с тенис маси / билярдни / дартс

Дискусия в 'Офлайн' започната от V.Andreev, 27 Апр 2017.

1. V.Andreev

V.Andreev Сметководител

Регистриран:
    7 Апр 2017
    Постове:
    66
    Лайкове:
    28
    Здравейте,

Замислям се за бизнес с тенис маси / билярдни / дартс / вендинг машини

Сещам се за повече плюсове от колкото минуси в този тип бизнес - Вие какво мнение имате?

Чудя се да ли мястото да е изцяло и само за игра ( да няма напитки / храна )
    Цената да се определя от времето а не чрез жетони ( относно билядните маси )

Според мен най - важният фактор ще бъде мястото и да ли ще може да привлече нужният брой посетители. Подобно помощение трябва да е голямо, да има простор.

* Една по - смела мисъл : всичко да е така автоматизирано, че да няма нужда от човек

В повечето зали в който ходя, когато си платя за тенис или билярд се пускат лампите над дадената маса.

Интересно ми е средно с даден поток от хора на колко време трябва да се сменя дадената маса - Разбирам, че това е фактор който е трудно определелим - защото зависи пряко от региона / възрастта и т.н

Надявам се темата да е полезна и за други освен за мен - Благодаря на всеки включил се

Last edited: 27 Апр 2017
  2. kamentk

kamentk Одитор

Регистриран:
    28 Мар 2017
    Постове:
    155
    Лайкове:
    35
    И аз се интересувам от нишата като цяло. Не съм си правил анализи, но смятам, че е много слабо разработена и има на къде да се развива. Ако някой има поглед над това ще бъде интересно да сподели.

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice