Финансово успели vs Финансово затънали

Дискусия в 'Приходи, разходи и бюджетиране' започната от Nikolay Delchev, 13 Мар 2017.

1. Nikolay Delchev

Nikolay Delchev Owner ФорумФинанси

Регистриран:
    11 Мар 2017
    Постове:
    382
    Лайкове:
    224
  2. Bankster

Bankster Сметководител

Регистриран:
    21 Мар 2017
    Постове:
    64
    Лайкове:
    10
    Кредитите за тъпотии крадат от бъдещия ти доход. Хората, които се заробват така, сами си правят сечено след време.

3. NorAngel

NorAngel Финансов стажант

Регистриран:
    14 Мар 2017
    Постове:
    14
    Лайкове:
    7
    Според мен хората си влизат в някакъв цикъл и не могат да излязат. Накрая просто се примиряват и си казват: Ее какво толкова, нали си ги плащам?. Имам познати, които се залъгват, че като дадеш 5 пъти по 200 лв.... е по-малко, отколкото 1000 лв наведнъж. Всичко е в главата на човек.

Nikolay Delchev likes this.
  4. kamentk

kamentk Одитор

Регистриран:
    28 Мар 2017
    Постове:
    155
    Лайкове:
    35
    За съжаление хората не го осъзнават и теглят кредити за щяло и нещяло. После - ниски били доходите. Ама то и 50 000 на месец да взимат пак няма да им стигат ако не могат да ги управляват.

5. V.Andreev

V.Andreev Сметководител

Регистриран:
    7 Апр 2017
    Постове:
    66
    Лайкове:
    28
    Скицата е много семпла, но показва много добре разликата между Финансово успели vs Финансово затънали

За мен проблема е ясен " Повечето хора имат изключително минимални или никакви Финансови знания" Тоест те нямат Финансово Образование и в следствие от това толкова важно Образование което се пропуска... нарочно. Живота им потегля в Финансово затъване

Ако сте попаднали в финансово затъване не се самоубивайте, не се напивайте, не се дрогирвайте... съберете сили и се образовайте! Можете да излезете от омагиосаният кръг, ако имате нужда от по - конкретни насоки и искате някой да Ви помогни, пишете ми - не бих казал, че съм експерт но бих Ви помогнал с радост с какво мога!

Aleksandar Dyakov likes this.
  6. Bankster

Bankster Сметководител

Регистриран:
    21 Мар 2017
    Постове:
    64
    Лайкове:
    10
    Готин аватар. Математиката наистина кара хората да плачат- тези които не я разбират най-вече

NorAngel likes this.

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice