Interactive Brokers, захранване на сметка

Дискусия в 'Други' започната от Svetoslav33, 10 Юли 2020.

1. Santa

Santa Финансов Контрольор

Регистриран:
    5 Май 2017
    Постове:
    188
    Лайкове:
    144
    Можеш да направиш евров превод от Револют към Пейсера.

2. Svetoslav33

Svetoslav33 Финансов стажант

Регистриран:
    10 Юли 2020
    Постове:
    23
    Лайкове:
    0
    А мога ли да си върна парите в дебитната карта?

3. Santa

Регистриран:
    5 Май 2017
    Постове:
    188
    Лайкове:
    144
    Да, можеш да наредиш левов превод от Револют към българската сметка, към която е прикачена дебитната карта.

4. Svetoslav33

Регистриран:
    10 Юли 2020
    Постове:
    23
    Лайкове:
    0
    IB пишат че ако до 4 работни дни парите не са в акаунта, да изпратя доказателство че съм ги изпратил, незнам какво точно трябва да изпратя, ако имам проблем мога ли да разчитам, че ще ми помогнеш?

5. Santa

Регистриран:
    5 Май 2017
    Постове:
    188
    Лайкове:
    144
    Като натиснеш върху превода в Револют приложението, имаш опция да изтеглиш потвърждението за превода. Това е доказателството, което искат от IB. Но това е краен вариант, до който вероятно няма да се стигне.

6. Svetoslav33

Регистриран:
    10 Юли 2020
    Постове:
    23
    Лайкове:
    0
    Ами дали ще се получи ако искам парите от акаунта на IB да ги върна в Revolut?

7. Santa

Регистриран:
    5 Май 2017
    Постове:
    188
    Лайкове:
    144
    Разбира се, че ще се получи. Дай да минем на лични съобщения, че оспамихме форума. Администраторите може да изтрият темата, ако желаят.

8. Вальо

Вальо Одитор

Регистриран:
    24 Май 2018
    Постове:
    79
    Лайкове:
    51
    От цялата тема само това не ми хареса :) Ще има и други, които искат да депозират, а не могат да се справят и това би им било полезно.

Svetoslav33 and Santa like this.
  9. Santa

Регистриран:
    5 Май 2017
    Постове:
    188
    Лайкове:
    144
    Не знаех, че е толкова разпространен проблем, но щом е така, нека остане. :)

10. Вальо

Вальо Одитор

Регистриран:
    24 Май 2018
    Постове:
    79
    Лайкове:
    51
    Във ФБ доста питат хората и така изглежда. Може и аз да бъркам.

11. Svetoslav33

Регистриран:
    10 Юли 2020
    Постове:
    23
    Лайкове:
    0
    Според това, което разбрах, този начин е доста добър ( захранването на сметката в IB с Revolut ), незнам точно колко различни начина има за захранване на сметка в IB, но на това което попаднах, някои от тях подсказват за сравнително големи такси ( нещо от вида на 20-30$), не бях чувал за електронни банки като Revolut, следователно нямам опит с тях, надявам се че ако всичко е наред с захранването на акаунта в IB посредством този метод, че ще бъде наред и ако искам да си върна пак някаква определена част от парите от акаунта в IB, обратно в сметката в Revolut. Също така извън темата, разбрах че Revolut предлагат физически карти при които ( при стандартния безплатен абонамент ) можеш да теглиш до 450 лв. месечно от банкомат без такси, което звучи добре като се вземе под въпрос факта, че ако отидеш да изтеглиш пари от гише в някой банков клон вземат около 3 лв., от банкомат пак ще ти вземат около 1 лв., не е кой знае какво, но все пак си е някакво предимство, също така могат да извършват плащания и банкови преводи до определени суми без такси и т.н. Някой използва ли техните услуги ми е въпросът и доволен ли е?

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice