Klear vs Iuvo

Дискусия в 'P2P Lending' започната от stvalkov, 4 Юли 2018.

1. JOJOBG

JOJOBG Финансов Контрольор

Регистриран:
    20 Авг 2018
    Постове:
    236
    Лайкове:
    170
    Има ли яснота относно данъците от Иуво? Или да изчакам 1.1.2020 за да имам цяла година да разучавам?

2. Вальо

Вальо Финансов Аналитик

Регистриран:
    24 Май 2018
    Постове:
    29
    Лайкове:
    22
    Ако някой подскаже, как да си видя подадената декларация от миналата година от сайта на НАП, ще кажа, моя счетоводител как ги е попълнил. Нещо на първо четене не се ориентирах в сайта им.

Edit: Приложение 6, Част I, позиция 2, като при мен не е писан код. Може би е по-правилно да е записан 603.

Last edited: 1 Дек 2019
    JOJOBG likes this.
  3. JOJOBG

JOJOBG Финансов Контрольор

Регистриран:
    20 Авг 2018
    Постове:
    236
    Лайкове:
    170
    Ам Юво ескертите някой има ли си идея къде се забелязват "тънките лайсни" на МФГ в тази платформа. До тук за 3 дена съм намерил следното:
    1. При бай бек има разлика от -0.01 в ущърб на инвеститора. 06.12: След дълъг и обстоен разговор със съпорта установихме силните и слаби страни на интерфейса, няма драма макар че на дневния баланс се вижда разликата, закръглят си го правилно на по дълъг период.
    2. Едни мини транзакции които не могат да се реализират в пълна степен на вторичния пазар при покупко продажби на дялове под 1 лв. 06.12: Замислих ги и с техния "краен случай" на кредити духове на вторичния пазар щели си го обсъждат с по-горните нива на съпорт/девелъпмънт. :)
    Ще си поиграя и поровичкам целия декември преди да почна месечните ъпдейти тук.
    П.П. не знам защо не мога да тагна Стойчо Недев тука ...
    Edit: Малко нова информация след дълга съпорт сесия на 06.12

Last edited: 6 Дек 2019 в 10:49

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice