SIACOIN мнението ви?

Дискусия в 'Валути и криптовалути' започната от wseobg, 21 Яну 2018.

Тагове:
  1. wseobg

wseobg Финансов стажант

Регистриран:
    9 Май 2017
    Постове:
    2
    Лайкове:
    0
    SIACOIN мнението ви? Както и цената в края на 2018 ?

2. Nikolay Delchev

Nikolay Delchev Owner ФорумФинанси

Регистриран:
    11 Мар 2017
    Постове:
    383
    Лайкове:
    229
    Здравей, не съм запознат с тази валута ( от всичките 1400+ криптовалути), но от прочетеното изглежда обещаващо. И под обещаващо имам предвид, че е свързано е с реален бизнес - cloud storage. А знаем колко малко койни имат нещо реално зад тях...

Така както аз го разбирам - хора запазват данни на облака, други отдават пространство и получават тази SiaCoin, а трети поддържат мрежата и т.н.

Гледайки графиката с цената:

се вижда доста волатилност ( широки амплитуди при спад и покачване), не съм влизал да чета в детайли, за да разбера причините, но може да се предположи, че тази валута има бъдеще и сегашните цени не отговарят на стойността която предоставя. Въпреки това, важно нещо, което да се гледа е крайният брой койни, както и кой държи по-голямата част, за да се избегнат pump and dump сценарии, ако някой е решил да инвестира в нея през 2018.

3. toni90

toni90 Сметководител

Регистриран:
    14 Мар 2017
    Постове:
    122
    Лайкове:
    17
    Прекалено много станаха криптовалутите. По coinmarketcap 1465 към момента. Още по-трудно стана и да се различават читавите проекти от плявата, но този специално и на мен ми изглежда по-скоро ок.

CryptoMoney likes this.
  4. Sixking

Sixking Финансов стажант

Регистриран:
    26 Яну 2018
    Постове:
    17
    Лайкове:
    3
    1400+ наистина е прекалено! Поне хора с по-слаби машини също получават шанс да копаят. Все е нещо. Но както е обяснено по-горе, тези които отдават място, получават монети и тн. Това все едно е крипто наем или крипто брокерство. Изглежда по-обещаващо от просто копаене и купуване.

5. Dollar_dollar_bills

Dollar_dollar_bills Сметководител

Регистриран:
    16 Мар 2017
    Постове:
    64
    Лайкове:
    20
    @wseobg от толкова шитни, това ли намери?

6. CryptoMoney

CryptoMoney Финансов стажант

Регистриран:
    30 Яну 2018
    Постове:
    2
    Лайкове:
    0
    Siacoin предоставя първия по рода си децентрализиран сторийдж, защитен с блокчейн. Относно цената- според мен цената на монетата ще расте, както направи през изминалата година. Аз лично закупих от монетата на 50 сатошита и още я пазя... Прогнози трудно могат да се дадат в дългосрочен план в крипто-света, но аз прогнозирам цена от 30-40 цента до края на тази година.

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice