SkyWay, SkyWay Capital, CrytpoUnit, NEEW, SWIG

Дискусия в 'СКАМОВЕ, ИЗМАМИ И СЪМНИТЕЛНИ ИНВЕСТИЦИИ' започната от Nikolay Delchev, 10 Апр 2020.

1. Nikolay Delchev

Nikolay Delchev Owner ФорумФинанси

Регистриран:
    11 Мар 2017
    Постове:
    426
    Лайкове:
    293

Тема започната от потребител @miroslava_miroslava.

Тук ще събираме всичката информация, която успеем да намерим и верифицираме, независимо дали е за глобалната компания или бг евкивалента и хората въвлечени в него.

2. Nikolay Delchev

Регистриран:
    11 Мар 2017
    Постове:
    426
    Лайкове:
    293
  3. User123

User123 Финансов стажант

Регистриран:
    10 Апр 2020
    Постове:
    7
    Лайкове:
    1
    Здравейте и аз бях :подведен излъган"""от Неделин Маринов човека до такава степен си вярва в това нещо че като вижда какви потоци от Пари идват при него как няма да Влезеш в ""Матрицата Киану Рийвс"" като пиша и не мога да се събера в Кожата си как ме преметна този ,,,,,,,,
    аз следя изкъсо всичко във интернет доколкото ми позволява,, този човек има под него във този проект над 3000 души почертвама само във този проект във """Кавички"""откъде знаем за него толкова много ами гледам видеата той сам казва какво що.. само аз участвам със немалка сума над 1000 долара ако се съберем хора аз лично ще задействам нещата по делата и така на татък да си вземем парите от този а повярвай те ми той ги има тези пари ,,,по мой наблюдения всеки ден,,,, този човек от тези измами си е докарал може би над 300.000лв бързо се смята груба сметка колко хора са под него във другите проекти пак са много хората там ....всичко започна така бяха 66 милиарда и нещо продадени до затварянето на компанията оставаха да речем 7 милярда или опщо трябва да се продадът 73 и колко си там милона бяха луди като мен всички че се продава толкова много всеки ден че идва кратя и започват Печа.бите да.. ама.. Не.. компанията пусна пусна още 70 милиарда за продаване и за мен вече беше ясно едно бях Измамин!!!
    така че давайте смело има решение във кратки срокове да се съберем и да си вземим от този парите дори защо не от горе можем да направим Група във Фейсбук повече хора да видят и да се включат доста са хората като гледам какви групи има там

4. Poorone

Poorone Финансов стажант

Регистриран:
    10 Апр 2020
    Постове:
    1
    Лайкове:
    0
    Моята история свързана със Skyway започва преди около 2 години.Бях напълно нов в света на финансите и търсех нещо с ,което да се захвана ,тъй като исках да се уча в движение.Така след известно време се стигна и до известното на всички лице Неделин.След изнасяне на лекция колко е обещаващо,иновативно и печелившо аз като м
    лад и зелен на години и опит "лапнах въдицата".Така след като ми помогна при регистрацията (разбира се нали печели доста и купон за 25$ отстъпка) аз направих първата инвестиция на стойност 1000 $.Това е накратко от тогава виждам клипове,коментари как всичко върви с пълни обороти как хората ,които не са се включили на по ранен етап ще съжеляват за тази възможност за милиони,дивиденти,възвращаемост 1000000%.В крайна сметка не се случва НИЩО, настина нищо.И след като вече съм придобил някакви знания от може би година разбрах ,че това е истински скам .. Знам ,че едва ли ще върна парите се ,но искам поне да няма и още пострадали.Благодаря и ще се радвам други потърпевши ,ако имат желание да се опитаме поне да потърсим правата си ,ако не парите.
    Благодаря : )
    И поздравления ФорумФинанси за експрертното мнение по този и други въпроси!

Last edited: 11 Апр 2020
  5. Nikolay Delchev

Регистриран:
    11 Мар 2017
    Постове:
    426
    Лайкове:
    293
    Окуражавам още хора, които по някакъв начин са пострадали финансово да излязат и да пишат в темата тук!

Иначе, продължаваме с още линкове от Финансовите надзори на различни Държави.

Немският финансов надзор по темата за SkyWay: https://www.bafin.de/SharedDocs/Ver.../2019/meldung_190611_Sky_Way_Capital_Inc.html

И белгийския:
    https://www.fsma.be/en/warnings/first-skyway-invest-group-limited-skyway-capital-0

Италианския:
    http://www.consob.it/web/consob-and-its-activities/warnings?viewId=ultime_com_tutela

Словашкия:
    http://www.nbs.sk/en/financial-mark...activity-of-first-skyway-invest-group-limited

Гръцкия:
    http://www.hcmc.gr/aweb/files/warnings/files/SkyWay_warning_09 11 2018.pdf

Новозеландския:
    https://www.fma.govt.nz/news-and-resources/warnings-and-alerts/skyway-capitalskyway-group/

Литовския:
    https://www.lb.lt/en/news/bank-of-lithuania-warns-skyway-activities-in-lithuania-illegal

Линковете са предоставени от @Краси

6. Nikolay Delchev

Регистриран:
    11 Мар 2017
    Постове:
    426
    Лайкове:
    293
    @miroslava_miroslava @User123 @Poorone

Бихте ли споделили когато сте пращали пари (месечни вноски или там каквото е) по какви сметки сте ги превеждали? На фирма, на ФЛ? Кой е бил бенефициента?

User123 likes this.
  7. Nikolay Delchev

Регистриран:
    11 Мар 2017
    Постове:
    426
    Лайкове:
    293
    Относно тиражираното от скамърите твърдение, че видите ли в Дубай ще строят скайуей НЯМА АБСОЛЮТНО НИКАКВИ ДОКАЗАТЕЛСТВА ЗА ТОВА НЕЩО.

ЕДИНСТВЕНАТА НОВИНА е за договор с Английската компания Beemcar: https://edition.cnn.com/travel/article/dubai-beemcar-sky-pods/index.html

“Dubai's Roads & Transport Authority (RTA) has signed a memorandum of understanding with British company Beemcar to develop driverless pods that would operate above the city traffic.”

Ни вопъл, ни стон за скамуей!

User123 likes this.
  8. User123

User123 Финансов стажант

Регистриран:
    10 Апр 2020
    Постове:
    7
    Лайкове:
    1
    аз лично купих наведнъж пакети от 1000 долара и от по 100 и 50.. и всеки си има бек офис мисля че е русия защото ми изпратиха от там писмо със сертификат колко дяла имам закупини и как се равняват като излезнат на борса по един долар ..а до къде точно ги пращах нямам идея със дебитна карта ставаше от начало,, после нещо имаше проблем явно вече щом не можеше може би са ги разгадали ето как изглежда нагледно един сертификат Измама.jpg

Aleksandar Dyakov likes this.
  9. Aleksandar Dyakov

Aleksandar Dyakov Owner ФорумФинанси

Регистриран:
    12 Мар 2017
    Постове:
    423
    Лайкове:
    183
    По принцип е забранено със закон да издаваш акция с по-ниска цена от номинална, но при офшорките и в частност BVI, няма проблеми - после що скам е регистрирано там.
    @User123 тези "акции" през реферален линк от Неделин ли ги купи?

User123 likes this.
  10. Dollar_dollar_bills

Dollar_dollar_bills Одитор

Регистриран:
    16 Мар 2017
    Постове:
    217
    Лайкове:
    73
    Това по пощата ли си го получили или по сканирано по пощата? Макар, че изобщо няма мяза на сканирано, а на save as>jpeg

User123 likes this.
  11. User123

User123 Финансов стажант

Регистриран:
    10 Апр 2020
    Постове:
    7
    Лайкове:
    1
    да естесвено от неделин!!!! пред да инвистирам изгледах доста видеа със него как това нещо ще бие цял свят по пазарна оценка
    и това ме подведе как и що остават много малко дялове за продаване и накрая пуснаха още толкова как са 15 етапа и си пускат
    под етапи каквото си искат правят за да може да превличат още и още... Според моето скромно мнение аз слядя много този човек Неделин..
    "сам" е казвал колко човека има във проекта над 3000само във този ....ами участва във още... скромно мнение над 500,000лв има вече ИЗКАРАНИ от нас Папагалите!!!
    без където е инвистирал другаде така че можем тези хора да се съберем и да си вземем парите от този поне ги има той налични във кеш!!!

Last edited: 11 Апр 2020
  12. User123

User123 Финансов стажант

Регистриран:
    10 Апр 2020
    Постове:
    7
    Лайкове:
    1
    имам я във електронен и във хартиен вариант

13. Aleksandar Dyakov

Регистриран:
    12 Мар 2017
    Постове:
    423
    Лайкове:
    183
    Колко е средната % комисионна, която взима от рефералите си и според теб колко взимат над него?

Защото средно 1к инвестирани по 3000 души по 16,5%, прави точно 500к.

14. Aleksandar Dyakov

Регистриран:
    12 Мар 2017
    Постове:
    423
    Лайкове:
    183
    Ако си я получил по пощата, ще ми е интересно да разбера, коя е печатницата и дали е оторизирана да отпечатва Ценни Книги :)

15. Dollar_dollar_bills

Dollar_dollar_bills Одитор

Регистриран:
    16 Мар 2017
    Постове:
    217
    Лайкове:
    73
    А защо трябва да се плащат на всеки месец за някакви си пакети, това членски внос ли е?!

16. User123

User123 Финансов стажант

Регистриран:
    10 Апр 2020
    Постове:
    7
    Лайкове:
    1
    15 процента отива директно при него така мисля не съм сигурен на 100,,, ами... самият той е казвал че има над 3000 под него :mad::(от къде знам ами той ми е казвал да ли са пристиганли при него като комисиона

17. User123

User123 Финансов стажант

Регистриран:
    10 Апр 2020
    Постове:
    7
    Лайкове:
    1
    взимаш ги на изплащане и ги изплащаш вски месец направено е че не всеки може да искара Х пари наведнъж със цел капка по капка вир :)

18. User123

User123 Финансов стажант

Регистриран:
    10 Апр 2020
    Постове:
    7
    Лайкове:
    1
    нямам идея не при мен да ги видя по от близо не са при мен налични

19. yordanov

yordanov Финансов стажант

Регистриран:
    11 Апр 2020
    Постове:
    2
    Лайкове:
    2
    Здравейте.Аз също вкарах над 1000 долара в този *проект*.Мой приятел ме запозна със схемата.Лично Неделин мисля че има над 2500 под него.Има различни левели-преки и непреки.Като преките са с 15%,а другите са с по-ниски проценти.Има много видеа качени от него и негови последователи.

Aleksandar Dyakov and User123 like this.
  20. yordanov

yordanov Финансов стажант

Регистриран:
    11 Апр 2020
    Постове:
    2
    Лайкове:
    2

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice